Haszontalan hulladék , ennyi pénz feléért lehet venni egy erősebb ventillátort (semmivel sem jobb) . Teljesen felsleges pénzkidobás mert egy kicsit sem hűsít. hatalmas csalódás , tudtam hogy nem mobilklíma de valami minimumot azért vártam volna , úgy voltam vele hogy a semminél azért jobb , hát sajnos nem jobb
semmi , talán kicsit erősebb ventillátor
haszontalan , fele ennyiből veszel sima ventillátort ami kábe ezt a teljesítményt adja
Első 3-4 alkalommal erős műanyag szagot árasztott, de aztán ez megszűnt. Rendben teszi a dolgát, olyan mint amire számítottam. A burkolata lehetne hűvösebb is, de a régebbi, általam használt eszközök is így viselkedtek, szóval ez belefér. Bízom benne, hogy tartós lesz! Van más Dyras termékem eddig azokkal sem volt bajom.
Kiváló termék, finom, erős kávét főz és tényleg megvan 5 perc alatt
A termék rossz.
Rá lehet állni.
Pontatlan, pár perc különbséggel 1-2 kg-os eltérést mutat. A kijelző háttérvilágítása vadonatúj elemmel is annyira sötét, hogy nappal szinte olvashatatlan. A hozzá tartozó app nélkül csak súlyt mér, az app viszont tele van reklámokkal és annak ellené... Tovább »re, hogy kifizettem a mérleg árát, erősen korlátozott a használata, regisztrációt kér szinte az összes funkcióhoz, stb. Erről előre természetesen nem tájékoztattak. (sem a boltban, sem a termék adatlapján, sem a dobozán. )
minden rendben működik
passzol a kávéfőzőgépemhez (Momert 1332), pedig ez a márka és kód nem volt feltüntetve a kompatibilis termékek között
Gáz lecserélése
Mert jó.
Remek
+
Az Isten mentsen meg tőle.
Mindig Sony es Philips minosegi fulesem volt. Most egyszer ugy alakult hogy boltban kellett vennem es az elado azt mondta hogy ez nagyon jo. En meg ilyen dobhangzasu borzadajt nem hallottam. Jobb mint a semmi. Ez az egy pozitivum. Probaltam keverovel is allitani, de menthetetlen. Amit elertem vele, elkezdtem ertekelni a Sony fulest. Vettem is egyet szinte ugy... Tovább »anilyen arban. Haaat osszehasonlithatatlan.
Jól melegít, a ventilátor más hasonlókhoz képest gyengébbnek találom, és ha elé állunk nem koncentráltan küldi a meleget, hanem a két szélre!
Helyette inkább ezt ajánlanám, mert ismerem: N'OVEEN FH03
Jól melegít, minden működik végül is..
Talán annyi még hogy nincs borulás védelem.